این سایت کاملا بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می شود و هیچ گونه عکس و یا متنی که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد در محتوای این سایت وجود ندارد


نیکان هم میهن , ایرانیان سرافراز , از نحوه ارسال کالا نگران نباشید , ما آن را مخفیانه و با نام مستعار ارسال خواهیم کرد 


تمامی محصولات شرکت دارای تائیدیه وزارت بهداشت و درمان ایران می باشند و تحت نظارت و با لیبل بهداشت ارائه می شوندنوشته‌های تازه

سمناکس Semenax :

– دارو گیاهی ازدیاد اسپرم مردان خرید قرص افزایش دهنده اسپرم ، کپسول زیاد کننده اسپرم خرید کپسول سمناکس – خرید پستی دارو گیاهی ازدیاد اسپرم مردان افزایش دهنده اسپرم – قرص تقویت اسپرم با داروهای گیاهی خرید پستی قرص افزایش دهنده اسپرم و نعوذ برای افزایش اسپرم چه باید کرد جهت ازدیاد اسپرم مردان – قرص اسپرم ساز سمنکس خرید اینترنتی داروی گیاهی جهت ازدیاد اسپرم مردان درمان طبیعی ناباروری مردان با موثرترین داروی گیاهی, درمان ضعیف بودن اسپرم, درمان طبیعی ناباروری مردان اسپرم ساز سمناکس – فروش اینترنتی داروی سمناکس روش گیاهی برای جنبش و حرکت اسپرم درمان نطفه کم مردان با قویترین داروی گیاهی درمان طبیعی ناباروری مردان با موثرترین داروی گیاهی, راههای افزایش پاشش آب منی درمان کم تحرکی اسپرم با داروی اسپرم ساز قوی و اصلی بهترین داروی گیاهی برای افزایش اسپرم افزایش تعداد اسپرم, افزایش دائمی اسپرم مردان با داروی گیاهی فروش داروهای افزاینده تعداد اسپرم در مردان – خرید پستی داروهای افزاینده تعداد اسپرم در مردان فروش دارو های تقویت کننده اسپرم, صورت تضمینی فروش دارو های تقویت کننده اسپرم | قرص سمنکس خرید داروهای افزاینده تعداد اسپرم در مردان در ایران داروهای افزاینده تعداد اسپرم در مردان – تقویت حرکت اسپرم حجم و سرعت اسپرم مردان راههای درمان تعداد کم اسپرم | داروهای افزایش اسپرم – سمنکس semenax طب سنتی کپسول گیاهی سمناکس Semenax خرید برای زیاد کردن اسپرم فرم خرید کپسول سمناکس SEMENAX خرید کپسول سمناکس درمانگر ناباروری آقایان| قرص سمنکس راههای افزایش دادن اسپرم مردان – چگونگی افزایش دادن اسپرم کم تحرک و ضعیف- قرص سمناکس بهترین روش برای درمان ناباروری مردان در طب سنتی, خرید سمناکس semenax افزایش اسپرم در مردان راه افزایش تولید اسپرم مردان – قویترین و بهترین دارو برای افزایش اسپرم مردان فعال اسپرم سمنکس و افزایش دهنده اسپرم قرص افزایش دهنده اسپرم اصل – درمان ضعیف بودن اسپرم داروی سنتی برای افزایش تعداد و سرعت اسپرم مردان قرص افزایش دهنده اسپرم سمنکس خرید اینترنتی کپسول سمنکس اصلی اسپرم ساز طبیعی خرید دارو های تقویت کننده اسپرم در مدت کم خرید دارو های تقویت کننده اسپرم – فروش اسپرم ساز سمناکس خرید پستی اسپرم ساز سمناکس فروش کپسول سمنکس اصلی اسپرم ساز طبیعی به صورت تضمینی

http://s8.picofile.com/file/8291371718/1613_gif_300x253.jpg


از زمانی که جنس مذکر (مردان) به دنبال یافتن راهی جهت افزایش پاشش منی و همچنین اورگاسم قوی تر بوده اند ، کپسول سمناکس با فرمولاسیون قوی بوجود آمد تا این خواسته آقایان را برآورده و آنها را در کسب تجربه ها و ستاوردهای جدید (دستیابی به لذت بیشتر) کمک کند.

یکی از ساختارهای موفقیت در ذهن انسان زنده داشتن یک رابطه رضایت بخش عالی است. یک فرد همیشه علاقمند است که تصور مثبتی نسبت به دنیا ، زندگی اطرافش و احساس رضایتی از خود داشته باشد. لذا داشتن یک رابطه رضایت بخش عمیقا” با دو جنبه ی اجتماعی و شخصی زندگی فرد گره خورده است.

وقتی تخلیه منی صورت می گیرد آلت جنــ.ــسـی (پنیس) منی را به سمت خارج پمپاژ کرده و بیرون می ریزد .لذا موجب احساس لذت در بسیاری از مردان وزنان می شود(ارگاسم).

داشتن حجم زیادی از منی در هر بار تخلیه از پنیس می تواند موجب تماس جنــ.ــسـی طولانی تر شود. وقتی میزان تخلیه منی افزایش یابد احساس لذت بیشتری را به دنبال دارد و رضایت فرد از رابطه رضایت بخش بیشتر می شود.لذا تخلیه طولانی تر تجربه ی اوج لذت جنــ.ــسـی (ارگاسم) را در هر دو شریک جنــ.ــسـی افزایش داده و بهتر می کند.

http://s8.picofile.com/file/8291371726/518549.jpeghttp://s8.picofile.com/file/8291371726/518549.jpeghttp://s8.picofile.com/file/8291371726/518549.jpeghttp://s8.picofile.com/file/8291371726/518549.jpeg

منی و باروری:

برای یک لقاح طبیعی، وجود یک تخمک ومقدار زیادی اسپرم لازم است. یک مرد متوسط می تواند بیشتر از صد ها میلیون اسپرم در چند مدت در هر روز تولید کند. فاکتورهایی وجود دارند که می توانند روند اسپرم سازی را مختل نموده و اثرات سویی داشته باشند.

فاکتورهایی نظیرسیگار، مصرف مواد مخدر، فقر غذایی ،عدم فعالیت جسمانی ،گرما و حتی پوشیدن لباس های تنگ وچسبان در اطراف ران ها افزایش حجم منی موجب افزایش درصد باروری می شود.

اگر زوجین قصد بچه دار شدن را داشته باشند، شماره ی اسپرم تولید شده در هر بار تخلیه کاملا”به اندازه ی کیفیت اسپرم مهم است.

آنالیز منی مرد یا ارزیابی منی:

بیشتر برای بررسی علل مربوط به مرد در نازایی انجام می گیرد.

برای ارزیابی ابتدا باید ۲الی۳ روز از تماس جنــ.ــسـی خود داری شود.

در حالت طبیعی آنالیز منی در این موارد صورت می گیرد:

– حجم ۲تا۶ میلی لیتر

– زمان ابکی شدن منی ۳۰دقیقه

– شمارش اسپرم ها ۲۰ تا ۲۵ میلیون در هر میلی لیتر

– درصد اسپرم با حرکت به سمت جلوبیش از ۵۰٪

-پ .هاش 7.7 الی 8.2

-حاوی 90 کپسول سنماکس (سمنکس)

– شکل یا مرفولوژی بیش از ۵۰٪

در صورتی که نتایج آنالیز طبیعی باشد تقریبا” علل مربوط به مرد در نازایی رد می شود.

بیشتر مردان چه بخاطر بچه دارشدن و چه بخاطرلذت بردن از انزال،تمایل به افزایش مقدار اسپرم خود دارند.به نظر برخی زیاد بودن حجم مایع منی میتواند نشان دهنده سلامت جسمی باشد.صرف نظر از صحت وسقم این گفته،بدون شک افزایش حجم منی میتواند لذت ارگاسم رابیشتر و مدت آنرا طولانی تر نماید.بعلاوه افزایش تولید اسپرم در بیضه میتواند میل جنــ.ــسـی شما را هم بیشتر سازد.

منکس اصل

قیمت خرید : 250000تومان

در هر انزال چند اسپرم وجود دارد؟
به طور میانگین در هر یک چهارم انس از مایع منی در حدود 500 میلیون اسپرم شناور است یا به عبارتی یه اندازه ی 5/2 برابر جمعیت ایالات متحده یک مرد معمولی در طول زندگی اش حدود 18 لیتر مایع منی یا تقریبا 5/1 تریلیون اسپرم را به حرکت در می آورد. بنابر این از نظر تئوری او قادر است 500 برابر جمعیت کره خاکی پدر شود.

کپسول Semenax دقیقا چه عملی را انجام میدهد ؟

این کپسولها دارای مجوز و گواهینامه cGMP (تولید در شرایط مطلوب) میباشد. سمناکس محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. این محصول با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده ، و اثرات زیر را خواهد داشت :

اورگاسم قوی و طولانی مدت (بصورت دائمی و همیشگی) ، افزایش حجم اسپرم ، افزایش تعداد اسپرم (جهت افرادی که دچار ناباروری هستند) ، افزایش و بهبود قابل توجه رضایت جنــ.ــسـی ، قدرتمند کردن غدد جنــ.ــسـی ، افزایش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوی اسپرم ، معالجه افرادی که حجم اسپرم کمی دارند ، افزایش باروری و پتانسیل جنــ.ــسـی ، افزایش کیفیت اسپرمها ، بهبود ساخت اسپرم و منی و….

کپسول Semenax™ کپسولی است که میزان اسپرم را تا 500 برابر افزایش میدهد. این کپسول علاوه بر افزایش حجم اسپرم در زمان انزال ، شدت و قدرت ارگاسم را نیز افزایش میدهد.http://upload.tehran98.com/img1/3odn1skr7sq8pvjl3f7f.png

مزایا و نتایج سمناکس :

این کپسولها دارای مجوز و گواهینامه cGMP (تولید در شرایط مطلوب) میباشد. سمناکس محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. این محصول با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده ، و اثرات زیر را خواهد داشت :

1. اورگاسم قوی و طولانی مدت (بصورت دائمی و همیشگی)

2. افزایش حجم اسپرم

3. افزایش تعداد اسپرم (جهت افرادی که دچار ناباروری هستند)

4. افزایش و بهبود قابل توجه رضایت جنــ.ــسـی

5. قدرتمند کردن غدد جنــ.ــسـی

6. افزایش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوی اسپرم

7. معالجه افرادی که حجم اسپرم کمی دارند

8. افزایش باروری و پتانسیل جنــ.ــسـی

9. افزایش کیفیت اسپرمها

10. بهبود ساخت اسپرم و منی

11. تقویت و تنظیم عملکرد غدد جنــ.ــسـی مرد

12. تنظیم عملکرد بیضه ها و تولید هورمونهای جنــ.ــسـی

13. درمان عقیمی و ناباروری های ناخواسته

14. انزال انفجاری همزمان با افزایش چشمگیر پرتاب منی

15. و….

نتایج واقع بینانه : بیشتر مردانی که از سمناکس استفاده میکنند اثرات آن را بلافاصله و در کمتر از 2-3 روز احساس میکنند. با ادامه استفاده نتایج به حداکثر خود خواهد رسید و تا زمانی که شما بخواهید خواهد ماند.

سئوال و جواب:

سمناکس به عنوان بهترین تقویت کننده مایع منی در نظر گرفته شده است. این محصول کمک میکند تا مردان از مشکلات کمبود اسپرم و مسایل عدم باروری رهایی یابند. همچنین این محصول به افرادی که تمایل به افزایش میزان و شدت انزال و اورگاسم قویتر دارند کمک میکند تا به خواسته خود برسند.

آیا این محصول فقط مخصوص مردانی است که مشکل ناباروری دارند ؟

Semenax علاوه بر اینکه مشکلاتی مانند ناباروری مردان از قبیل کمبود تعداد اسپرم و میزان تحرک کم اسپرم را درمان میکند ، در عین حال برای مردانی که مایل به افزایش حجم اسپرم و افزایش شدت پاشش و اورگاسم قوی تر هستند ، مناسب است.

چرا حجم بیشتر مایع منی باعث اورگاسم قویتر میشود ؟

با افزایش میزان اسپرم تولیدی ، اندام جنــ.ــسـیتان باید انقباض سخت تری را برای مدت طولانی داشته باشد ، بنابراین اورگاسم چهار یا پنج برابر قویتر خواهد بود و بیشتر طول میکشد ، این موضوع سبب لذت فوق العاده زیادی در فرد خواهد شد.

استفاده از این کپسولها چه مزایای دیگری دارد ؟

علاوه بر افزایش حجم اسپرم و مایع منی ، باروری افزایش یافته ، بعلاوه اورگاسم قویتر رضایت بیشتر شما را در پی دارد ، بهبود عملکرد جنــ.ــسـی ، افزایش اعتماد به نفس ، افزایش میل جنــ.ــسـی و…. از دیگر مزایای این کپسول میباشد. همچنین بسیاری از مردان گزارش داده اند که با ادامه مصرف این محصول مشکلات نعوظ آنها نیز درمان شده است.

تفاوت ویاگرا با سمناکس چیست ؟

ویاگرا حجم اسپرم و مایع منی را افزایش نمیدهد ، ویاگرا حالت مخدر دارد و استفاده از آن همراه با عوارض و خطراتی همراه است در حالی که Semenax یک کپسول 100% طبیعی و بدون عوارض میباشد و مواد مخدر نیست. Viagra در شرایط خاص نیاز به نسحه پزشک دارد اما کپسول سمناکس نیاز به نسخه پزشک ندارد.

آیا Semenax کپسول مطمئنی است ؟

بله ، یکی از اولین سئوالاتی که هر فرد در مورد این کپسول میپرسد بحث سلامت آن است. سمناکس با پایه اسیدهای آمینه ساخته شده است. این اسیدهای آمینه با اضافه کردن گیاهان کنستانتره شده ، برای بدن 100% مفید و بدون خطر است.

من عمل Vasectomy انجام داده ام آیا میتوانم از این محصول استفاده کنم ؟

بله ، با این شرایط کپسول میزان منی و حجم پرتاب و… را افزایش میدهد اما کیفیت و تحرک اسپرم را افزایش نخواهد داد و باروری ایجاد نمیکند.

نحوه مصرف کپسول Semenax :

بهترین روش استفاده روزی 3 عدد کپسول همراه با 3 وعده غذایی میباشد. بهتر است همراه با صبحانه یک عدد ، همراه با ناهار یک عدد و همراه با شام یک عدد خورده شود.

حاوی 90 کپسول سنماکس (سمنکس)

نکات مهم حین استفاده :

این محصول به دلیل محتویات گیاهی که دارد هیچگونه تداخل دارویی ندارد و با هر دارویی قابل استفاده است.

بهتر است از سبزیجات تازه از جمله سیر ، پیاز ، پیازچه ، تره و…. همچنین میوه هایی مانند موز و… استفاده نمایید. این کمک میکند تا شما هرچه سریعتر به نتیجه مورد نظر خود برسید.

– طب سنتی – دارو کمر سفت کن آنی – سفارش کپسول افزایش جنبش اسپرم – روش مطمئن برای درمان نطفه کم مردان – فروش کپسول افزایش جنبش اسپرم بر اختلال جنسی – فروش کپسول درمانگر ناباروری سمنکس semenax گیاهی – فروش موثرترین داروی اسپرم | تضمینی ترین داروی اسپرم ساز – خرید اینترنتی کپسول افزایش جنبش اسپرم – خرید اینترنتی کپسول درمانگر ناباروری سمنکس semenax – انواع قرصهای کمر مردان – خرید موثرترین داروی اسپرم | تضمینی ترین داروی اسپرم ساز – خرید کپسول افزایش جنبش و اندازه میزان اسپرم – خرید کپسول درمانگر ناباروری سمنکس نازایی semenax – موثرترین داروی تقویت و رشد اسپرم | تضمینی ترین داروی اسپرم ساز – کپسول افزایش جنبش اسپرم – گیاهان دارویی برای بالا بردن نعوظ – کپسول درمانگر ناباروری سمنکس semenax مورد تایید وزارت بهداشت – فزایش جنبش اسپرم – داروی تقویت جنسی اقایان – افزایش جنبش اسپرم – فروش تضمینی ترین داروی اسپرم ساز مردان – افزایش حجم اسپرم در مردان | اصولی ترین و مطمئن ترین روش – افزایش اسپرم به صورت طبیعی و صد در صد تضمینی | تقویت اسپرم مردان گیاهان دارویی – قویترین سمناکس – خرید پستی بهترین سمناکس – داروهای گیاهی در درمان اختلالات جنسی – سمناکس داروی زیادی اسپرم اصل – خرید داروی زیادی اسپرم – داروی گیاهی برای افزایش سرعت اسپرم – خرید پستی داروی گیاهی برای افزایش سرعت اسپرم – خرید داروی گیاهی برای افزایش سرعت اسپرم – فروش داروی گیاهی برای افزایش سرعت اسپرم – سفارش داروی گیاهی برای افزایش سرعت اسپرم – خرید اینترنتی داروی گیاهی برای افزایش سرعت اسپرم – داروی گیاهی برای افزایش سرعت اسپرم زیاد کردن اسپرم – داروی گیاهی برای افزایش سرعت اسپرم مردان دارو گیاهی زیاد شدن اسپرم تقویت جهش اسپرم سمناکس – سفارش دارو گیاهی زیاد شدن افزایش حجم اسپرم در مردان – فروشگاه دارو گیاهی زیاد شدن اسپرم | وسیله بزرگ شدن الت – خرید پستی دارو گیاهی زیاد شدن اسپرم – رسیدن به اورگاسم – راهکار سنتی برای ازدیاد اسپرم, راهکار گیاهی برای تقویت اسپرم مردان – دارو گیاهی زیاد شدن اسپرم سریع – خرید پستی دارو گیاهی زیاد شدن اسپرم – دارو های تقویت کننده اسپرم, اصل – فروش دارو های تقویت کننده اسپرم, صورت تضمینی – خرید پستی دارو های تقویت کننده اسپرم طب سنتی – فروش دارو های تقویت کننده اسپرم | قرص سمنکس – کپسول سمناکس اصل – خرید اینترنتی دارو های تقویت کننده اسپرم – خرید دارو های تقویت کننده اسپرم در مدت کم – خرید دارو های تقویت کننده اسپرم – فروش اسپرم ساز سمناکس – سفارش کپسول سمنکس اصلی اسپرم ساز طبیعی – خرید پستی اسپرم ساز سمناکس – فروش کپسول سمنکس اصل

قیمت خرید : 250000تومان

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید