این سایت کاملا بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می شود و هیچ گونه عکس و یا متنی که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد در محتوای این سایت وجود ندارد


نیکان هم میهن , ایرانیان سرافراز , از نحوه ارسال کالا نگران نباشید , ما آن را مخفیانه و با نام مستعار ارسال خواهیم کرد 


تمامی محصولات شرکت دارای تائیدیه وزارت بهداشت و درمان ایران می باشند و تحت نظارت و با لیبل بهداشت ارائه می شوندنوشته‌های تازه


قرص ویگرکس پلاس اصل vigrx plus +

قرص ویگرکس پلاس اصل

قیمت: 1,400,000 ریال

بزرگ کننده عضو مردانه، درمان نعوظ ، زود انزالی ، سردمزاجی و افزایش دهنده قوا و میل در آقایان

افرایش اعجاب انگیز سایز در طول و قطر تقویت بافت اسفنجی و سفت تر کردن نعوظ دست یابی به نعوظ سخت هر زمان شما بخواهید و اراده کنید. تاخیر در انزال زودرس و افزایش مدت زمان نزدیکی افزایش قوا و توان و تامین تمامی نیازهای بدن جهت تامین انرژی از دست رفته پس از انزال ویگرکس پلاس جدیدترین محصول توانبخشی آقایان است که توسط کمپانی سازنده کپسول ویگارکس تولید شده و عبارت Plus آن مربوط به اضافه نمودن ۳ ماده جدید به ترکیب قبلی ( ویگارکس ) می باشد. ویگرگس پلاس یک مکمل گیاهی کاملاً طبیعی میباشد که جهت افزایش سایز ( طولی و قطری ) و حجم کلی عضو مردانه در کنار افزایش ضریب سلامتی ، قدرت و سختی نعوظ ،افزایش زمان نزدیکی و جلوگیری از انزال زود هنگام و … مورد استفاده قرار میگیرد. در این مکمل از گیاهان متنوعی از فرهنگ ها و تمدن های شهیر سراسر جهان برای افزودن به حجم بافت های تهییج پذیر ، اسفنجی و خون پذیر عضو مردانه (Erectile Tissues) بهره گرفته شده است.
http://s3.picofile.com/file/8189151276/VigRX_Plus_With_Bioperine12.jpg

برخی از خواص فوق العاده قرص ویگرکس پلاس :

دارای مجوز از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكی افزایش قطر، درازا و سایز كلی عضو مردانه ،افزایش فوق العاده میل و قوا در مردان دارای 5 كارآیی بزرگ كنندگی و كلفت كنندگی ، افزایش میل در مردان افزایش دهنده قوی ، سریع و طولانی مدت زمان نزدیكی و درمان كننده مشكل زودانـزالی افزایش قابل توجه لذت نزدیكی و میزان ترشح اسپرم در مردان افزایش دهنده مدت و میزان نعـوظ بصورت بسیار دلچسب و شیرین ساخت كمپانی بسیار معتبر بیوپك لیمیتد كانادا (Bio Pack Limited) (مخصوص مردان) هر 1 بسته 60 عددی (شامل 4 ورق 15عددی) ویگركس پلاس اصلی استفاده بسیار راحت تر و نتیجه گیری سریعتر نسبت به كرمها و دستگاههای موجود مردانه تاثیرات بیشتر به دلیل فرمولاسیون قویتر ، كاملا گیاهی و بدون عوارض جدیدترین قرصهای گیاهی خوراكی جهت درمان ناتوانی توجه ( طریقه تشخیص قرص ویگرکس پلاس اصل از نمونه تقلبی ) : در پی نتیجه معجزه آسای قرص ویگرکس پلاس عده ای افراد سود جو با کپی برداری از طرح محصولات اصل اقدام به ارائه محصولات تقلبی با کیفیت پایین نموده اند. به همین علت می توانید با توجه به نکات آمده در زیر به اصل بودن قرص ویگرکس پلاس اصل پی ببرید :

1. این محصول دارای یک هولوگرام امنیتی بر روی بسته دارد که بر روی آن یک کد 7 رقمی میباشد.

2. کد 7 رقمی را به شماره نوشته شده روی برچسب وزارت بهداشت بفرستید.

3. منتظر دریافت کد تایید اصلی بودن محصول باشید. (در صورت دریافت پیامک تایید کد با خیال راحت از این محصول استفاده نمایید)

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید